Smrt číhající na každém rohu ... - Prolog + 1. kapitola

18. září 2010 v 11:32 | bella130 |  Smrt číhající na každém rohu ...
Smrt číhající na každém rohu...
Na každém rohu na mě číhá smrt. Každý se mě pokouší zabít? Proč to všechno? Vydáváte se semnou na velmi nebezpečnou cestu, na které každodeně budu čelit své smrti. Jestli chcete vědět víc, ponořte se semnou do světa plné upířích vrahů a mnoho dalšího. To je jen a jen můj příběh, který vám velmi ráda převypravím...

Smrt číhající na každém rohu…


Prolog

(Pohled nikoho)

V jednom bytě, v malé postýlce ležela dvě malá krásná stvoření, která klidně spala. Byly to dvě poloupírky Heidy a Bella Volturiovy.  Jejich rodiče místo toho vymýšleli velké plány. Z těchto maličkých chtěli vychovat vrahy, kterými jsou i oni.  Jane a Aro Volturiovi si vůbec neuvědomovali, že jejich životní plán se stejně brzy z první poloviny zhatí.

(Pohled Victorie)

Běžela jsem plnou upíří rychlostí, jen proto, abych ty dvě malé rozkošné holčičky zachránila. A proč to dělám? Ti dva z nich chtějí vychovat to samé, co jsou oni a jejich nejstarší dcera Leah. A to jsem nemohla, jen tak nechat. Jak jsem byla u jejich domu, vyskočila jsem potichounku na okenní parapet, otevřela okno a neslyšitelně jsem proklouzla dovnitř. Jane a Aro mě slyšet nemohli, byla jsem tak tichá a nenápadná, že to nemohl zaslechnout ani  jejich upíří sluch. Šla jsem tedy do toho. Po chvilce jsem, ale zaslechla něčí kroky a tak se mi v té rychlosti podařilo popadnout jen jedno dítě. Neměla jsem moc času, takže jsem si to dítě dala tak, aby nespadlo, vyskočila jsem z okna, bezpečně ho za sebou zavřela,  zkontrolovala, zda mě nikdo nezahlédl a rozeběhla jsem se do černo černé tmy společně s tím malým drobečkem. Jen je velká škoda, že tamto druhé dítě se mi nepodařilo zachránit. Ale aspoň to jedno bude v bezpečí.

1. kapitola
(Pohled Belly)
Zazvonil mi budík. Rychle jsem sebou trhla a na ten podivně otravný stroj zvaný budík nadávala. Kdo ten vynález zkázy jenom vynalezl?  Unaveně jsem se protáhla a nechala na sebe dopat první ranní paprsky slunce. Poté jsem vstala a dobelhala se do koupelny. Osprchovala jsem se, vyčistila si zuby, oblékla se a poté se šla nasnídat. To víte i poloupíři potřebují jíst i spát. Já nebyla vyjímkou.  Samozřejmě, že v kuchyni na svém obvyklém místě seděla moje teta Viktorie. Určitě na mě čekala, protože se tvářila velmi ustaraně a to jsem hned na ní poznala, že nás bude čekat neobvykle dlouhý rozhovor, který nebude vůbec příjemný. O čem pak asi semnou tetička chtěla mluvit? Nachystala jsem si snídani, sedla si ke stolu a vyčkávala na to, kdy začne. Já se mezitím zakousla do chleba se sýrem.
 "Bello je na čase ti objasnit všechny souvislosti. Jsi, už dost velká na to, aby si to, co ti teď řeknu pochopila ," podívala se na mě vážně. Já, ale nic z toho, co mi právě řekla nechápala.
"O čem to tu, teto Victorie mluvíš? Nic z toho co mi říkáš nechápu ," zadívala jsem se na ni zmateně a čekala na její odpověď.
 "Hele, nemíním ti to, už zamlčovat a tak ti to tedy řeknu narovinu.  Já tě celé ty roky chránila a tajila před tvými rodiči. Kdybych tě téhdy nechala v tom pokoji spící společně se svým dvojčetem, vůbec nevím, jak by tohle všechno dopadlo. Chtěla jsem zachránit i tvou sestru, ale nepodařilo se mi to. A víš proč to všechno? Tvý rodiče jsou ukrutní vrahové. Možná mi to nebudeš věřit, Bello, ale je to tak ," Nevěřícně jsem na svou tetu koukala. Překvapeně jsem celá ztuhla a najednou se začala třást. Do očí se mi začaly drat slzy. Nevydržela jsem to a rozběhla se do svého pokoje. Teta se na mě jenom chápavě ohlédla a nechala mě běžet. Za sebou jsem zabouchla a zamkla dveře. Svezla jsem se po nich, a dopadla zoufale ne zem. Kolena jsem si přitáhla k sobě, opřela jsem si o ně hlavu a nechala proudy slz téct. Bylo to nesnesitelné. Proč mi to teta řekla, až teď? A proč zrovna moji rodiče, které jsem nikdy neviděla, jsou vrahové? A ještě k tomu všemu mám i dvojče, které s nimi zůstalo. Co ještě mě dneska překvapí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 twilight-lamia-luna twilight-lamia-luna | Web | 20. září 2010 v 14:51 | Reagovat

prosim pokracovani =0)

2 BellaTS BellaTS | Web | 20. září 2010 v 14:55 | Reagovat

Vypadá to moc zajímavě! Těším se na pokráčko! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama