No big deal - 3. kapitola

1. září 2010 v 14:24 | bella130 |  No big deal
No big deal
Po dlouhé době přidávám 3. kapitolku No big deal. Edward chce najít pomoc u své ztracené nejlepší kamarádky Lerry pomocí telepatie. A tím by pomohl Belle najít řešení dostat se ze snu ven. Jak to všechno dopadne? Podaří se jim to vůbec? Tak to všechno se dozvíte v této kapitolce. Přeji příjemné čtení, vaše bella130.

3. kapitola
"Bello, nevěš hlavu, to se určitě vyřeší. Musíš jen věřit." Natočil mě směrem k sobě a upřeně se na mě podíval. "A možná vím, kdo nám s tím pomůže," vítězně se usmál a pohladil mě lehce po tváři. Proč to jenom dělá?
"Kdo?" zeptala jsem se s nadějí.
"Lerry," odpověděl se širokým úsměvem na tváři.
"Lerry přece uvízla ve svém snu. Tak jak nám může pomoci?" podívala jsem se na něho zaraženě.
"No, právě, ty jsi taky ve snu a pomocí telepatie bychom ji mohli najít," kouzelně se na mě usmál a mně nad tím zůstal rozum stát. Jak nám v tom pomůže telepatie? To fakt nechápu.
"Pomocí telepatie? Jak to myslíš? A co když  se nám ji nepodaří najít a celé to snažení bude zbytečné?" zmateně jsem se na něho podívala a nedočkavě čekala na jeho odpověď.
"Ty se s ní spojíš. Budeš na ni myslet a až se ti objeví v tvé hlavě, promluvíš s ní. Spolu najdete určité řešení. No, a podle toho budeme potom jednat. Snadné to sice nebude, ale za to nám to stojí." Edward mluvil tak jasně. Věřila jsem jeho slovům. Byl neuvěřitelný. Anděl z čistého nebe. Co to tu zase povídám? Proč to říkám?  Proč cítím podivné šimrání v břiše, když jsem s ním? Opravdu se s Lerry dokážu spojit? Snad, ano věřím v to.
"Zkusím to. Ale musíš mi říct, jak na to," odpověděla jsem rozhodně.
"Zavři nejprve oči. Začni se soustředit na jméno Lerry a na všechno kolem se snaž zapomenout. Jsi tu jen ty a ona. Ano, děláš to naprosto skvěle, jen tak dál," poslechla jsem Edwardovy pokyny a začala se pevně soustředit na jeden jediný objekt jménem Lerry. Najednou se v mé hlavě zjevila dívka. S určitostí to byla ona.  Měla zelenomodré oči, blond vlasy, které jí zářily jako sluníčko. Měla bledý a kulatý obličej. Její nenápadné rty se roztáhly do nenápadného úsměvu.
"Ahoj, Bello, já jsem Lerry. Chceš ode mě radu, jak se dostat ze svého snu a já ti ji s radostí řeknu," řekla mile. Odkud zná mé jméno? A jak může předem vědět, co po ní chci?
"Ano, kvůli tomu jsem se, Lerry, s tebou spojila. Ale jaktože znáš mé jméno? A jak jsi věděla, že budu potřebovat tvou pomoc? Ty jsi jasnovidec?" zeptala jsem se zmateně.
"Znám tě velmi dlouho, Bello. Je to sice z určitého hlediska nemožné, ale je to tak. Pak ti to vysvětlím, ale zpátky k tomu důležitému," usmála se na mě a já jí úsměv s radostí oplatila. Jak mě Lerry může znát? Jak je tohle vůbec možné? Přes Edwarda? Ale má pravdu zpátky k tomu nejdůležitějšímu.
"Tak můžeš začít, Lerry," rukou jsem ji v gestu naznačila, ať spustí.
"Je to naprosto jednoduché. Já na toto řešení nedávno přišla. Stačí říct slova -  domů, domů já chci domů. Odříkáš to zaklínadlo třikrát a měla by ses díky němu probudit doma." Cože, to je tak snadné? Odříkat tyto slova třikrát a ocitnu se doma? To je neuvěřitelně snadné.
"Moc a moc ti děkuji, Lerry," odpověděla jsem jí zvesela.
"Nemáš vůbec za co děkovat, Bello. Bylo to víceméně mojí povinností. A mimochodem jsem tvůj anděl strážný, proto tě tak dobře znám. Mám ti za úkol pomáhat v nouzi a ochraňovat tě. No, a pro dnešek můj úkol skončil. Budu už muset jít, Bello. Sbohem." Než jsem jí stačila cokoliv říct, rozplynula se. Otevřela jsem oči a nedokázala uvěřit tomu, co jsem slyšela. Ona a můj anděl strážný? Co mě ještě v této chvíli překvapí? Další otázky a žádná odpověď. Snad to, co mi poradila Lerry, bude fungovat.

Tak co líbila se vám tato kapitola? Já doufám, že aspoň trochu ano. Jinak mi prosím zanechte komentář z vaším názorem, děkuju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BellaTS BellaTS | Web | 1. září 2010 v 14:27 | Reagovat

Tady se to dneska rozjíždí! :-D Jnak děkuju, ale tak dobrý to fakt není! Navíc ty podle mě píšeš lépe než já! Ale aby ses nehádala, tak píšeme obě dvě stejně dobře! Kapitolku si přečtu hned, jak dodělám úpravy rozcestníků! chci to udělat úplně jiným stylem! A co nový lay? Líbí?

2 bella130 bella130 | Web | 1. září 2010 v 14:38 | Reagovat

Je nádherný ten lay.  K tomu není, co dodat. Tak obě stejně, no. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama