Dva klany odlišných upírů - 4. kapitola

6. září 2010 v 17:28 | bella130 |  Dva klany odlišných upírů

Dva klany odlišných upírů
4. kapitolka Dva klany odlišných upírů je tady. Doufám, že se vám tato kapitolka bude aspoň trochu líbit. Přeji vám příjemné počteníčko, vaše bella130
(Pohled Stefana)

Edwardovy jsem zamával rukou před obličejem, aby se probudil a šli si konečně pro oběd. Edward se na mě podíval, pochopil a šel semnou k výdejnímu pultu.  Vzali jsme si tác s obědem a šli si sednout ke prázdnému stolu, který stál v rohu u okna. Bylo na čase, aby mi Edward konečně vysvětlil svoje chování.

"Edwarde, co  se ti stalo?" vyklopil jsem to na něho najednou.
"A co by se mělo dít, Stefane?" odpověděl mi odměřeně.
"Edwarde, nedělej tady blbého a řekni mi, už konečně, co se stalo, protože mi s tím upřeně lezeš na nervy. Celou dobu, co jsme šli směrem k jídelně si semnou neprohodil ani slovíčko, ani to pitomé ahoj si mi neřekl," řekl jsem lehce naštvaně a čekal na jeho vysvětlení.
"To ty dvě nové holky. Do jedné jsem dneska narazil a jí se vysypaly učebnice. Prohodili jsme spolu pár slov, pomohl jí zvednout učebnice a poté, co nejrychleji šel pryč. Měla tak neodolatelnou vůni krve, že jsem měl, co dělat, abych se na ni nevrhnul. A to mám prosím dobré sebeovládání. A omlouvám se bráško, že jsem s tebou nemluvil," Edward si povzdechl a poté se na mě omluvně podíval.
"A to si mi nebyl schopný říct během cesty? No, necháme, už to být. A tvá omluva je přijata," Vzal jsem si konečně první sousto oběda do úst a začal žvýkat. Edward se na mě jenom znechuceně podíval. Tomu jsem se musel tiše zasmát.

(Pohled Damona)

Vystartoval jsem do málo osídlené uličky, rozhlédl se a konečně spatřil svůj dezert. Pomalu jsem se k němu plížil, napřímil se  a byl připravený ke skoku. Než se stačil zorientovat a cokoliv udělat, byl pod mojí vládou. Zakousl jsem se mu do krku a začal tu neskonale sladkou a teplou tekutinu pít. Vlévala se mi do mého křečovitě svíjejícího se, hladového žaludku. Jak jsem dopil, odhodil jsem mrtvolu stranou, vzal jsem zapalovač, několik válejících se kartonů, které byly rozházené kolem, zapálil jsem je, hodil mrtvolu na ně a sledoval jsem, jak ohnivé jazyky  to bezmocné tělo pohlcují. Počkal jsem, až  oheň dohoří a poté  se  rozběhl do další zapadlé ulice. Nepřipadal jsem si ještě plně sytý.

(Pohled Belly)

Seděli jsme u stolu společně s mojí sestrou Elenou a mojí novou kamarádkou Bonnie.  Povídali jsme si o různých věcech. Elena si s Bonnií rozuměla stejně dobře jako já.  U našeho stolu, ale seděli i další  naši noví kamarádi - Mike Newton , Eric Yorkie, Angela Weberová, Jassica Stanyalová a Bonniina nejlepší kamarádka Caroline. No, moji kamarádi ani to ani tak nebyli. To spíš Eleniny. Po obědě jsme šli s Elenou čekat na parkoviště, protože pro nás měl přijet Damon. Přijel pro nás vcelku rychle se svým novým autem, které vypadalo nádherně.

 (Pohled Edwarda)
Šli jsme ze školy, když jsem si najednou opět všiml těch dvou nových dívek. Zrovna nastupovali do něčího auta. Za volantem byl podivně vypadající chlápek. Zdálky jsem poznal, že to je upír. Počkat řekl jsem upír? Ale jak je, tohle k sakru vůbec možné? Že by ty dívky znaly o nás pravdu? Ale jejich myšlenky neprozrazovaly žádné známky o tom, že by o nás věděly. Stefan mi opět musel zamávat rukou před obličejem, abych se opět probudil.  Tím zastavil tok mých myšlenek. V hlavě toho chlápka jsem si přečetl pár důležitých informací. Když se Stefan podíval na koho jsem to zíral, byl stejně překvapený jako já. Tak rád bych si o tom chlápkovi zjistil víc. A taky, že to udělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klapulinka tvéé Affs♥ klapulinka tvéé Affs♥ | Web | 6. září 2010 v 17:50 | Reagovat

Promíínte, ale dneska totálně nestíhám nic číst, protože mám ještě dost práce do školy a tak..takže to budu muset dohnat později ;-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama