Girl jungle - Prolog + 1. kapitola

30. srpna 2010 v 12:09 | bella130 |  Jungle girl (Dívka džungle)
Girl jungle - Prolog + 1. kapitola
V jedné džungli ve staré, osamocené chatrči leželo malé, opuštěné miminko. Našly ho tři Amazonky -  Zafrina, Senna a Kachiri. Všechny tři se o něho začaly starat. Naučily ho jejich zvyklostem. Roste rychle, protože to je navíc poloupír. Má dar a to ten, že dokáže mluvit se zvířaty. Bylo to jedním slovem - zázračné dítě. Prožívali společná dobrodružství, užívali si a podobně, ale i všechno dobré jednou skončí...

Prolog
V jedné hojné džungli byla stará, opuštěná a zchátralá chatka, ve které, uvnitř na podlaze, v zabalené dece, leželo osamocené miminko. Byla to malá, poloupíří holčička. Jmenovala se Isabella Marie Swan. Rodiče ji tu zanechali, protože neměli jinou možnost. Položili za ni život, když je nějací vetřelci, kteří se jim přišli mstít, zabili. Bránili se, ale proti nim byla přesila. Matka před svou smrtí stihla malou Isabellu bezpečně ukrýt. Na Isabellu se usmálo štěstí, protože zrovna šly kolem tři Amazoňanky - Zafrina, Katharine  a Irina.
Slyšely tiché, plačící dítě. Nedalo jim to a šly se podívat, co je to zač. Zpočátku se lekly toho, co vidí před sebou. Zafrině  nedala zvědavost a podívala se na to plačící stvoření a vzala ho do náruče.  Začala ho kolébat a Isabella začala spokojeně usínat. Zafrina se nad tím musela pousmát. Katharina  a Irina váhavě přistoupily k ní a podívaly se na ten malý poklad. Sotva ho spatřily, tak si ho v ten samý okamžik zamilovaly. Nedokázaly ho tu jen tak nechat, a tak ho  vzaly s sebou a začaly se o něho starat…

1. kapitola
(Pohled Belly)
Moje sestry - Zafrina, Kachiri a Senna se o mně staraly i starají nesmírně dobře. Naučily mě jejich zvyklostem, jako například - porozumění džungle, lovení, porozumění zvířat a další. Já mám ale tu výhodu, že s nimi dokážu mluvit.  Jsou to moji nejlepší kamarádi, s kterými trávím veškerý volný čas. Mám i svou nejlepší kamarádku, a to opičku jménem Miranda - je velice, roztomilá, přátelská a hravá. Našla jsem ji, když jí byl necelý jeden měsíc. Pytláci zabili její rodiče. Já tyto lidi tak nenávidím. Jsou to monstra, které bych nejraději zabila. To i upíři jsou lepší. Až, ale nadejde pravý čas, pomstím se jim. Dnes, jako každý jiný den, jsem se vydala společně se svou opičkou Mirandou do džungle na průzkum, a hlavně za svými zvířecími kamarády. Abych si zkrátila cestu, šplhala jsem po stromech a pokaždé se lehce, ale svižně zhoupla po liáně. Tohle ze všeho mívám nejraději. Během chvilky jsem byla u svých kamarádů. Jako první se se mnou přivítal lvíček Sami, medvěd Ballu, gorila Justina, had Limba a koalí medvídek Lilo.
"Ahoj, Bello a Mirando," pozdravili nás všichni sborově. Já jsem se na ně vřele usmála a každého z nich jsem objala. Miranda  vesele po každém skočila a podrbala ho.  A každému do ouška něco pošeptala. Byl to její trvalý zvyk.
" Jak se máte?" zeptala jsem se jich.
"Máme se fajn. Jo, a Bello, máme pro tebe důležitou informaci," podíval se na mě s vážným výrazem medvěd Ballu. A hned, jsem vycítila, že není něco v pořádku. Vypadá to, že ve zdejší džungli se na 100% objevili pytláci. To je to, co mi určitě chtějí vzkázat.
"Jakou informaci?" zeptala jsem se s obavami v hlase. Nepřežila bych jenom pomyšlení na to, že by se mým zvířecím kamarádům mělo něco stát. Ne, to nedopustím.
"Zafrina, Senna a Kachiri ti vzkazují, že máš za nimi přijít.  Potřebují o něčem důležitém s tebou mluvit. Nevíme sice o čem, ale zaslechli jsme je," odpověděl mi lvíček Sami a ostatní jen přikývli. Nebezpečí zatím nikomu nehrozí, to je dobře. V duchu jsem si oddychla. O čem asi se mnou Zafrina, Irina a Katharina potřebují mluvit? To by mě opravdu moc zajímalo. Rozloučila jsem se s nimi a stejnou cestou zpátky jsem běžela za svými sestrami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dajush-krainova dajush-krainova | Web | 30. srpna 2010 v 12:20 | Reagovat

Ahoj,chtéla bych tě přivítat na mem blogu...doufam že se ti tam bude líbit :-)
dajush

2 klapulinka tvé Affs♥ klapulinka tvé Affs♥ | Web | 30. srpna 2010 v 14:42 | Reagovat

=D vypadá to zajímavě, ale říkala jsem si, když ona byla poloupír, oni byli upírky?? =))

3 twilight-povidky13 twilight-povidky13 | Web | 30. srpna 2010 v 16:06 | Reagovat

Ano, ony jsou upírky.=))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama