Dva klany odlišných upírů - 1. kapitola

10. srpna 2010 v 19:34 | bella130 |  Dva klany odlišných upírů
Dva klany odlišných upírů
Přináším vám 1. kapitolu Dva klany odlišných upírů. Do školy přijdou dva noví studenti. Co jsou vůbec zač? A jak na ně budou reagovat Stefan a Edward? Tak to si budete muset přečíst, tuhle kapitolu, abyste se to dozvěděli. Doufám, že se vám bude tato kapitolka aspoň trochu líbit. Zanechejte mi prosím názory a kritiku, kterou bych ze všeho nejvíce teď ocenila. Jinak vám přeji příjemné čtení vaše bella130

1. kapitola
(Pohled Stefana)
Na naši školu měly přijít dvě nové holky. Celá třída si nešuškala o ničem jiném, než o nich. Nevím, co na nich tak zajímavého uvidí. Konečně jednou nebudeme aspoň středem pozornosti. Mně osobně bylo jedno, co jsou zač. Nevím, jak to připadalo mému bratrovi, ale rád bych se ho zeptal na jeho názor, i když jsem ho popravdě už znal předem. Já měl, ale zrovna hodinu biologie a Edward hodinu angličtiny, takže teď mám smůlu. Najednou se po třídě rozprostřelo naprosté ticho. Vím, co to znamenalo, ale raději jsem to nechtěl vědět. Do třídy vešel pan učitel Weber a za ním dvě dívky. Sotva jsem je uviděl, okamžitě jsem na ně změnil názor. Byly tak nadpozemsky krásné, že to ani nebylo možné. Obě dvě měly dlouhé, tmavě hnědé vlasy, jedna z nich měla čokoládově hnědé oči a ta druhá tmavě hnědé. Ta dívka z čokoládově hnědýma očima se mi začala vcelku líbit. Obličej měla bledý. Na sobě měla modrý svetr, rifle a obyčejné tenisky. Ta druhá nevypadala taky špatně. Obličej měla také bledý. Na sobě měla bíle tílko s bílými proužky, riflovou sukni a stříbrné baleríny.  Učitel je po chvilce začal představovat.
"Dobrý den, milí žáci, moc rád bych vám představil vaše nové spolužáky," řekl pan Weber. "Byl bych moc rád, děvčata, kdyby každá z vás něco o sobě řekla," pousmál se na ně.
"Já se jmenuji Isabela Swanová a pocházím z Floridy." Té Isabele se zřejmě moc nelíbilo, když byla středem pozornosti, protože když mluvila, měla hlavu sklopenou k zemi. Musel jsem se nad tím pousmát. Ale vypadala opravdu roztomile, to se nedá odepřít. Chudinka to ještě neví, co to tady na ni čeká.
"Já se jmenuji Elena Swanová a jsem sestra od Belly. Taktéž pocházím z Floridy." Hm… takže oni jsou dokonce i sestry, zajímavé. Ta Elena na rozdíl od Belly vypadala sebevědoměji.
"Tak, dívky, jděte se posadit. Ty, Isabelo, si sedneš k panu Stefanovi Salvatorovi a ty, Eleno, si sedneš hned za něj k Angele Weberové." Ona bude sedět se mnou? No, tak to mi ještě tak scházelo. Bella pomalu přicupitala k mojí lavici. Podívala se na mě a okamžitě odvrátila tvář.  Všiml jsem si, že má červené tváře.  Zřejmě se styděla a já se jí vůbec nedivil. Dosedla na židli a po celou vyučovací hodinu se na mě už ani jednou neotočila. Já se snažil soustředit na výklad pana učitele, ale moc se mi to nedařilo. Dech mi vyrazila její neodolatelná vůně krve.  Ještě štěstí, že mám tak silné sebeovládání. Jinak opravdu nevím, jak by to dopadlo. Ostatní spolužáci se okamžitě otočili k nám. A nemohli se na nás vynadívat. Určitě záviděli, že zrovna jedna z těch nových dívek sedí se mnou. Já se nad tím musel pousmát.
(Pohled Edwarda)
Ve vyučovací hodině se toho moc zajímavého nedělo. Stejně jsem, už učitelův výklad znal dávno nazpaměť. Slyšel jsem cosi o tom, že k nám na školu přišli dva noví spolužáci. Mně osobně to moc nezajímalo, kdyby na mě ovšem nekřičely ty dotěrné myšlenky. Já opravdu nechápu to jejich nadšení. Snažil jsem se soustředit na něco jiného, ale moc se mi to nedařilo. Vysvobozením pro mě bylo, když zazvonilo. Na nic jsem nečekal a okamžitě vystartoval ze třídy. Aspoň na chvíli jsem unikl jejich dotěrným myšlenkám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katnessi Katnessi | 14. srpna 2010 v 16:56 | Reagovat

Určitě s tím pokračuj už se moc teším na další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama