Květen 2010

For what do I really live? - 1. část

26. května 2010 v 15:40 | bella130 |  For what I realy live? (jednorázovka)
For what I realy live?
Toto je moje první jednorázovka s názvem For what do I really live? V překladu to znamená: Pro co mám vlastně žít? Napsala jsem ji při svoji chmurné náladě, tak se prosím nedivte, že je divná. Dávám vám ji tady jen pro zkoušku, abych zjistila vaše názory na ni. Jestli se vám líbila nebo ne, to mi jedno. Hlavně mi prosím zanechte komentík s vaším názorem. Je to vlastně o tom, že Belle zemřeli rodiče ve válce a jí se jako jediné se podařilo utéct. Jak se s tím vším Bella vyrovná? Najde někoho, s kým by mohla být zase štastná? Nebo spadne na dno? Povídka bude rozdělena na tři části. No, to by bylo asi tak všechno. Přeji vám příjemné čtení. Vaše bella130.

Life's Lessons - Prolog

14. května 2010 v 14:50 | BellaTS |  Life's Lessons
avatar 1

Edward Cullen a Bella Swanová jsou dva naprosto odlišní lidé. Ona chce v životě něčeho dosáhnout a být vůdcem, zatímco on je rebel a školní narkoman. Svědectví, jak rostou, učí se a získávají zkušenosti. O tom, co vlastně znamená život sám. Toto je jejich příběh.


Rekonstrukce dokončena!

12. května 2010 v 18:40 | BellaTS
Ano, možná jste si všimli, možná ne, ale rekonstrukce je dokončena! Máme nádherný nový layout od Barush. Líbí se vám? Mně moc. Teď jsem dodělala rozcestníky, bude to přehlednější. Jinak se omlouvám, že tady poslední dobou moc nejsem, ale ve škole jsem si strašně zhoršila známky a navíc mám nějakou tvůrčí krizi, takže psaní mi moc nejde. Ale já se zlepším, slibuju! Teď jdu oběhnout SB a potom se pokusím něco napsat.

Odkaž na nás

12. května 2010 v 18:17 | BellaTS

Povídky

12. května 2010 v 18:01 | BellaTS
Povídky od BellyTS
Povídky od belly130

Povídky od MillieCull
Povídky od Katie14

Světová tvorba (překlady)Ostatní


Fórum pro spisovatele povídek

Máte zájem?
Máte zájem zde zveřejnit nějakou svou Twilight povídku?
Pište na: twilight-povidky13@seznam.cz


Půlnoční jednorožec - 8. kapitola

4. května 2010 v 14:50 | bella130 |  Půlnoční jednorožec
Půlnoční jednorožec 1
Přidávám 8. kapitolu půlnočního jednorožce. Je to vlastně o tom, že Edward zjistí, že Bella zmizela a ostatní Cullenové jsou stejně jako on, zoufalí. Co Cullenovy podniknou? Podaří se jim vůbec Bellu najít? A co se bude dít dál? To si budete muset přečíst tuhle kapitolku. Doufám, že se vám bude líbit a neodradí od čtení. Budu ráda, když mi zanecháte komentík, abych věděla jestli se vám to líbilo nebo ne.